O nas

Działamy w branży od 2011 r. Przez ten czas udało nam się ugruntować swoją pozycję na rynku i zdobyć rzesze zadowolonych Klientów, czego dowodem jest certyfikat Firmy Godnej Zaufania.
Nasza działalność odbywa się w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest serwisowanie sprzętów AGD wielu renomowanych marek jak HAIER, CANDY, HOOVER, AMICA, ELECTROLUX, ZANUSSI, AEG, INDESIT, BEKO, BOSCH, SIEMENS. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym serwisem firm CANDY oraz WHIRLPOOL.

Naprawiamy i konserwujemy:
– pralki,
– lodówki,
– zmywarki,
– płyty indukcyjne i elektryczne,
– kuchenki gazowe – gazowo-elektryczne,
– piekarniki.
– suszarki do ubrań
– okapy,
– odkurzacze,
– kuchenki mikrofalowe,

Dysponujemy własnym warsztatem z nowoczesną aparaturą techniczno-pomiarową oraz zapleczem transportowym, które umożliwia nam odbiór wadliwego sprzętu, a następnie jego ponowne dostarczenie pod adres Klienta. Na wykonane naprawy udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

Drugim profilem naszej działalności są kompleksowe usługi gazowe. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia na dozór i eksploatację instalacji gazowych i elektrycznych. Zajmujemy się montażem, regulacją, naprawą i konserwacją urządzeń gazowych jak kuchenki czy piecyki łazienkowe.

Wykonujemy ponadto takie czynności jak:
– lokalizacja i usuwanie wycieku gazu,
– wydanie protokołu szczelności,
– uszczelnianie instalacji gazowych,

Działamy sprawnie i solidnie. Zdobyte doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.